Lauko baldai

Jūsų namų sodas, kiemas, pavėsinė ar terasa yra ta vieta, kurioje gera pailsėti po darbų, pabendrauti su šeima, pabūti su draugais gryname ore. Kokybiški, stilingi ir patogūs lauko baldai gali suteikti Jūsų laisvalaikiui daugiau kokybės, komforto ir smagumo bei tapti ypatinga eksterjero dalimi, estetiškai papildančia ir derančia prie Jūsų namų.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Viešoji ir prekybos įranga

Pagaminsime originalius baldus knygynui, vaistinei, parduotuvei, restoranui, klubui ar bet kokiai kitai įstaigai. Gaminant specializuotų įstaigų baldus, atsižvelgiame į patalpų dydį, veiklos pobūdį bei Jūsų klientų pageidavimus.

Daugiau
spausdinti tinkamas

Prieškambario baldai

Prieškambaris - dažniausiai maža erdvė, kurioje turi tilpti daug funkcionalių baldų tokių kaip rūbų spintos, batų dėžės, įvairios kabyklos ir lentynėlės. Prieškambario spintos gali būti ir uždaro tipo su slenkančia sistema. Projektuojant tokias spintas numatome, kad būtų vieta avalynei, stalčiukai įvairioms smulkmenoms, lentynėles raktams bei kitiems daiktams.

Mes pasiūlysime jums tinkamą ir kompaktišką variantą, kaip apstatyti prieškambarį.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Vonios baldai

Mūsų gaminami vonios baldai pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu. Formų ir dizaino įvairovė Jūsų vonios kambariui suteiks elegancijos bei prabangos. Šių baldų gamybai naudojame atsparias vandeniui dažomas MDF plokštės. Iš gausios spalvų paletės, tikrai išsirinksite tinkamą atspalvį, derantį prie vonios interjero.

Daugiau
spausdinti tinkamas

Vaikų kambario baldai

Sukurkite jaukią, šiltą ir žaismingą erdvę savo vaikui su Artem baldais. Baldus vaikų kambariui gaminame naudodami kokybiškus produktus - furnitūrą, tvirtinimo elementus, ekologiškas medžiagas-, todėl baldai yra ne tik gražūs, bet ir patvarūs. Projektuodami baldus vaiko ar jaunuolio kambariui pasiūlysime, kokias spalvas ir tekstūras pasirinkti pagal vaiko amžių ir patarsime, kaip tinkamai išnaudoti erdvę išdėstant rekiamus baldus.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Biuro baldai

Projektuodami biuro baldus, ypatingą dėmesį skiriame patogios ir sveikos darbo vietos, kurioje būtų ne tik patogu dirbti, bet ir lengva atsipalaiduoti, susikaupti, įrengimui. Atsižvelgę į darbuotojų individualius poreikius, darbo vietas sukursime išlaikydami vieningą biuro stilių. ArtemBaldai - tai ergonomiški, funkcionalūs, mobilūs ir modernūs baldai Jūsų biurui.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Svetainės baldai

Svetainė - poilsio ir laisvalaikio erdvė, kurioje kartu būname su šeimos nariais bei priimame svečius, todėl kuriant jaukų svetainės interjerą svarbu nepamiršti originalių ir unikalių baldų. Mes pasiūlysime individualius poreikius atitinkančius sprendimus, suprojektuosime ir pagaminsime sveteinės baldus, kurie derės prie esamo Jūsų namų dekoro.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Spintos, slankiojančios sistemos

Spintos – nepamainomi pagalbininkai bet kuriuose namuose ar biure. Jose galima patogiai susidėti maistą, gėrimus, indus, drabužius, knygas, dokumentus, kitus daiktus ir tokiu būdu apsaugoti juos nuo dulkių ir sutepimų, o patalpą paversti jaukia ir tvarkinga aplinka, kurioje malonu būti.
Daugiau
spausdinti tinkamas

Virtuvės baldai

Virtuvė - viena svarbiausių ir dažniausiai lankomų patalpų namuose, kurioje praleidžiame nemažai laiko - gaminame maistą, valgome, susitinkame ir bendraujame su šeima, artimais žmonėmis, dėl to labai svarbu, kad ji būtų tiek funkcionali technologiškai, tiek stilinga ir jauki vieta.

Vienas iš geriausių būdų padaryti Jūsų virtuvę funkcionalią ir stilingą - pasirinkti ir įrengti tinkamus virtuvės baldus. Virtuvės baldai gali iš esmės pakeisti Jūsų virtuvės veidą ir paversti ją pačia maloniausia ir skoningiausia namų vieta.
Daugiau
spausdinti tinkamas

© 2011 - 2022 ArtemBaldai . Visos teisės saugomos. www.artembaldai.lt